נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מחיקת חובות

מחיקת חובות

הסדר החוב ומחיקת חובות הוא אמצעי של המדינה לאפשר לאנשים שנקלעו לחובות לפתוח דף חדש ולהתחיל לחיות מחדש ללא החובות אותם צברו.

 

מחיקת חובות – למה זה אפשרי?

המצב הכלכלי במדינתנו, והמצב הכלכלי באירופה במיוחד ואפילו בעולם כולו לא קל, והרבה אזרחים נקלעים לקשיים כלכליים, מה שהמון פעמים מתפתח לכדי חובות רבים ומגוונים ועם מספר גבוה של נושים. גם אם בתחילת דרכם של החובות הסכום היה אפשרי להתמודדות, הריביות המטורפות והמהירות שחובות צוברים חונק את החייבים לכדי סכומים אותם הם לא יכולים לשלם או לעמוד בהם. כנגד חייבים מתבצעים פעולות לגביית החוב, והם עלולים למצוא את עצמם לפני הליכים של עיקולים על רכושיהם, אי אפשרות לחדש רישיון נהיגה, איסור יציאה מהארץ, ובמקרים קיצונים אפילו מאסר בבית הכלא לתקופות לא קצרות. הרבה מהחייבים לא יודעים אפילו כי בימינו אפשר ברוב המקרים (כן! ברוב המקרים!), באמצעות סעיפים מקלים והכרה היקפית ומקצועית של סעיפי החוק – לבצע מחיקת חוב או הסדרת חוב ולצמצם את החוב לחלוטין או למשהו אותו החייבים יצליחו לעמוד בו.

 

מה קורה כאשר מוחקים חוב?

באמצעות מחיקת חוב או הסדר חוב, מתאפשר לחייבים לבלום הליכי הוצאה לפועל וכמו כן במקרים רבות להמנע מפשיטות רגל – תהליך ארוך, מייגע, מורכב שלא צולח תמיד.

 

כאשר מתבצעת מחיקת חובות, למעשה כל הליכי ההוצאה לפועל פוסקים מיידית, החוב נמחק או מוסדר, ובאפשרות החייבים לפתוח סוג של "פרק ב'", דף חדש, ולהתחיל לחיות מחדש תוך כדי תכנון מוקפד של משק הבית כדי להימנע מהישנות המקרה.

 

ההבדל בין מחיקת חוב עצמאית ועם עורך דין

בידיהם של אנשים פרטיים וחייבים אין את הידע והמקצוענות הנדרשת כדי להצליח למחוק את חובותיהם לבדם. על אדם החייב סכומים גבוהים שמעוניין לנסות למחוק או להסדיר את חובותיו חובה לפנות לעורך דין מקצועי שמתמחה ספציפית בתחום זה, שמכיר את כל נבכי החוק, הסעיפים המפורטים וההקלות האפשריות, שילווה אותו בתהליך ויעזור לו לצאת מהבוץ ולהתחיל את חייו מחדש.

 

במשרדנו עורך הדין אבי דוד מטפל בכל המקרים המתרכזים לכדי מחיקת חובות. כל התיקים גם עוברים פיקוח מלמעלה של מנהלת המשרד, הפיה הירוקה. אבי טיפל כבר במאות מקרים של מחיקת חובות עם אחוזי הצלחה כמעט אבסולוטים, ובמקרים רבים הפיקוח הקפדני של הפיה הירוקה על כל תיק ותיק היווה הפרש של עשרות אלפי שקלים הפרש בבחינת התוצאה הסופית. אנו מזמינים אתכם אלינו לפגישת הכרות, כמובן נטולת התחייבות או תשלום, כדי שנבחן באופן ראשוני את התיק שלכם וניתן לכם מידע – כבר בפגישה החינמית – לגבי סיכויי הצלחה, נקודות כשל בתהליך, אפשרויות העומדות בפניכם והמלצות לגבי המשך הפעילות.

אנו זמינים לפגישות בימות השבוע א' עד ה', ומחזירים עבורכם את הוצאות התחבורה הציבורית בהגעה אלינו – מתוך הבנה שהמצב הכלכלי שאתם נמצאים בו כרגע מקשה עליכם מאוד ויתכן שאפילו לא מאפשר לכם להתנייד כהלכה.