נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
Search

הצוות

הצוות במשרדינו מונה 3 חברי צוות, כולם מקצועיים, ברי שם, בעלי ניסיון רב, מהטובים בארץ בתחומם.

 

עורכת הדין הפיה הירוקה

מומחית במחיקת חובות במהירות, ביעילות ובנוחות, מנהלת המשרד. הפיה הירוקה שמה לה למטרה להיות מעורבת בכל תיק ותיק, גם אלו שבטיפולם של עורכי הדין שבניהולה, כדי למקסם את ההצלחה ואת שביעות רצון הלקוחות של המשרד.

לפיה הירוקה ניסיון של מעל ל-20 שנה, החלה כשכירה בחברה גדולה של עורכי דין, ולפני 6 שנים, מתוך תחושת שליחות (שכן טיפול בתיקי הוצאה לפועל, מחיקת חובות ופשיטת רגל המון פעמים מלווים בתחושות כאלה), החליטה לפתוח משרד פרטי בוטיק כדי ללוות לקוחות בצורה עדינה ורגישה בנקודת מפנה כל כך קריטית בחייהם.

 

עורך הדין אבי דוד

עורך הדין אבי דוד מחק כבר מיליוני שקלים של חובות עבור לקוחותיו, מתמחה בהליך מחיקת חובות מהיר ויעיל, עם אחריות גבוה (ואף אישית) לתוצאות. רבים הלקוחות אשר מתארים את אבי כחסר דיסטנס בזמן טיפול בתיק – ואף מדווחים עליו כי מרגישים כאילו טופלו על ידי אח או בן משפחה בזמן טיפול בתיק. עורך הדין דוד נלחם על כל שקל בחוב אותו ניתן למחוק, כאילו היה שקל מחשבון הבנק הפרטי האישי שלו.

 

עורכת הדין כרמל בבאי

עורכת הדין כרמל היא אמנם צעירה, אך אל תטעו – היא אנרגטית ומחוייבת ללקוחותיה. הוסמכה כעורכת דין מקצועית רשמית לפני 4 שנים, וכבר מאחוריה רשת ארוכה של קליינטים מרוצים, שהתמודדו בכבוד מול הוצאה לפועל באמצעות העזרה האישית והרגישה שהיא מעניקה ללקוחותיה.

 

חשוב מאוד להדגיש – כל התיקים המנוהלים במשרד, אמנם מטופלים באופן אישי על ידי אחד מחברי הצוות – אך בפועל, הלכה למעשה – כל התיקים מטופלים על ידי כולם.

המשרד מנהל פגישות שבועיות (פעמים רבות בנוכחות הלקוחות) כוללות עם כל שלושת חברי הצוות, בהם כל חבר צוות מעדכן בפירוט רב אודות כל התיקים שלו, מתייעץ, מספר, ומשתף את שני חברי הצוות השניים בהתפתחויות ועדכונים. הישיבות השבועיות האלו אמנם גובות מחברי הצוות זמן יקר, אך המדיניות הזו, שמנהיגה ביד רמה ובהחלטיות מנהלת המשרד עורכת הדין הפיה הירוקה, היא הכרחית לדעתה. לא פעם ולא פעמיים כבר קרה שההתייעצות וסיעור המוחות הקבוצתי הזה הוליד הטבות והקלות בחובות ללקוחותינו, בפרץ של יצירתיות ויציאה מן הקופסא. אפשר לומר שהלקוחות יכולים להיות רגועים יותר כאשר הם יודעים שבפועל מטפלים להם בתיק 3 עורכי דין ולא אחד, כך ששום פסיק או תו שבו ניתן להקל על הלקוח במסגרת החוק לא מתפספס בתהליך.

 

בנוסף, כל הפגישות הראשוניות הן ללא התחייבות, ללא עלות, ובשיתוף של כל שלושת עורכי הדין. במשרד שלנו מרגישים מחוייבות לשמוע את המילים הראשונות והלך דברי הלקוח הראשוניים ברצינות – ולכן כל שלושת השותפים תמיד יהיו נוכחים בפגישת הכרות ראשונית – כאמור, ללא התחייבות וללא עלות מצד הלקוח.